Máte-li zájem o množstevní slevy pokračujte >> ZDE

OXY-OXC osobní zkušenost

Má zkušenost s tabletami OXY-OXC. Jak mi pomohly a proč jsem se je rozhodla prodávat?

Jmenuji se Adéla a již třetím rokem úspěšně provozuji eshop Oxy-Oxc. Mám velkou radost, že se tento produkt těší v naší zemi čím dál tím větší oblibě.

Často mi lidé volají a ptají se mne na účinky kyslíko-ozónových tablet. Rozhodla jsem se proto svou zkušenost s užíváním oxy sdílet, třeba můj příběh zodpoví nějaké z vašich otázek.

 

Stav nouze

Je to téměř pět let, kdy jsem se s tabletami OXY-OXC setkala poprvé. Musím se přiznat, že jsem vždy nebyla moc fanouškem doplňků stravy a jakýchkoli tablet. Dalo by se říci, že jsem k nim měla spíše averzi.

Nacházela jsem se tenkrát ve stavu přepracování, nějak jsem nebyla schopná odhadnout své síly, prostě jsem jela od rána do večera. Žila jsem sedavým způsobem života, ač jsem nevykonávala nějak náročnou práci, byla jsem často unavená tělesně i psychicky.

Co se týče stravy, také to nebyl příliš velký zázrak, podle toho vypadaly i moje střeva a jejich aktivita.

 

Náhoda

Když jsem si jednou náhodou postěžovala svému kamarádovi, začal mi nadšeně básnit o nějakých kyslíko ozónových tabletách. „To musíš vyzkoušet, mohlo by ti to pomoci“ řekl mi.

 

Užívání tablet

Trochu nedůvěřivě jsem přikývla. Začala jsem oxy-oxc užívat a již po jednom týdnu byl u mne účinek patrný, pravidelné a snadné vyprazdňování. Více energie a psychické síly.

 

Měsíční kůra

Rozhodla jsme se pro 3 měsíční kůru, 2-3 tablety denně pro detoxikaci střev. Během té doby jsem pomalu zaváděla nové denní rituály, jako je pohyb, pravidelná strava a odpočinek.

Můj stav se značně zlepšil. Cítila jsem se celkově mnohem lépe, hlavně jsem měla více energie a dobře fungující střeva.

Po 3 měsíční kůře OXY-OXC jsem si dala pauzu, sledovala, co jaké potraviny s mým organismem dělají, popřípadě jak bych svůj stav mohla ještě zlepšit.

 

Přesvědčili mne

Tablety užívám dodnes především v obdobích vyššího stresu a zatížení střev (např. Vánoce :D). Jednou za rok si dám intenzivnější tří měsíční očistnou kůru.

 

Tablety Oxy-oxc mi fungují skvěle. Doufám, že pomohou i Vám :)

 

Adéla V.

 

ada

OXY-OXC tablety

streva

tablety-oxy-oxc-2