Máte-li zájem o množstevní slevy pokračujte >> ZDE
2 hodnocení

Now Foods Ultra Omega-3 Rybí olej 500 EPA + 250 DHA x 90 softgel kapslí

Ultra Omega-3 Rybí olej, 500 mg EPA + 250 mg DHA x 90 softgelových kapslí 

Now Ultra Omega-3 je unikátním přírodním koncentrátem rybího oleje z ančoviček, který obsahuje 500 mg EPA a 250 mg DHA. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) jsou klíčovou složkou Omega-3 mastných kyselin, neboť přispívají k normální činnosti srdce. DHA rovněž napomáhá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku. Ultra Omega-3 je vyráběn pod přísnou kontrolou kvality a pravidelně testován na přítomnost potenciálně zdraví škodlivých látek (rtuť, těžké kovy, polychlorované bifenyly, dioxiny a další kontaminanty). Softgelové kapsle bez chuti či zápachu by měli ocenit také lidé, kteří při konzumaci jiných rybích olejů pociťují nevolnost či reflux.

Momentálně nedostupné
Značka: NOW Foods
469 Kč

Omega-3 mastné kyseliny podle expertů hrají vážnou roli při posilování zdraví srdce, snižování zánětu a pomáhá kontrolovat přibývání na váze. Tyto druhy efektů vám nejen dávají lepší kvalitu života – ale mohou vám také dát delší život.

Studie v časopise The American Journal of Clinical Nutrition naznačuje, že lidé, kteří mají v krvi více těchto mastných kyselin, mají tendenci žít až o pět let déle než ti, kteří je nemají. K tomuto závěru vědci došli po prostudování informací o 2 240 lidech starších 65 let, kteří byli součástí dlouhodobé studie o zdravotních výsledcích. Zjistili, že i malý rozdíl, 1 %, mezi těmito skupinami něco změnil.

„To posiluje myšlenku, že malé změny ve stravě mohou mít mnohem silnější účinek, než si myslíme," říká autor studie Aleix Sala-Vila, doktor z Výzkumného ústavu mastných kyselin a institutu Hospital del Mar Medical Research Institute ve Španělsku.

„Ve skutečnosti jsme v této studii zjistili, že hladina omega-3 může být stejně prediktorem dlouhověkosti jako kouření," dodal.

Stejně jako je prokázáno, že užívání tabáku zkracuje život, podle jeho slov, hladina omega-3 by mohla být považována za ukazatel prodloužení životu.

Ultra Omega-3 je vyráběn pod přísnou kontrolou kvality a pravidelně testován na přítomnost potenciálně zdraví škodlivých látek (rtuť, těžké kovy, polychlorované bifenyly, dioxiny a další kontaminanty). Softgelové kapsle bez chuti či zápachu by měli ocenit také lidé, kteří při konzumaci jiných rybích olejů pociťují nevolnost či reflux.

Doporučené užití a dávkování:
1 softgelovou kapsli 1-2krát denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. 
Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.

Složení 
Velikost dávky: 1 softgelová kapsle 
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Energetická hodnota 10 kcal 0,5%
Tuky 1 g 1,4%
   z toho    
   nasycené mastné kyseliny < 0,5 g 2%
   polynenasycené mastné kyseliny 1 g ***
   mononenasycené mastné kyseliny < 0,5 g ***
Přírodní koncentrát z rybího oleje 1 g (1000 mg) ***
  Omega-3 mastné kyseliny:    
    Kyselina eikosapentaenová (EPA) 500 mg ***
    Kyselina dokosahexaenová (DHA) 250 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Další složky 
Vitamin E (přírodní d-alfa-tokoferol). Softgelová kapsle tvořena hovězí želatinou, glycerinem, enterálním potažením a vodou. 
Obsahuje ryby (ančovičky) a sóju. 
Neobsahuje kvasinky, pšenici, lepek, mléko, vejce nebo mořské plody. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny. 

Upozornění 
Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA, Doplněk stravy

- Přírodní koncentrát z rybího oleje 
- Obsahuje kyseliny EPA/DHA, které přispívají k normální činnosti srdce 
- Kyselina dokosahexaenová (DHA) navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku

Trvanlivost: 05/2025

Zpět do obchodu