Máte-li zájem o množstevní slevy pokračujte >> ZDE
Neohodnoceno

NOW Tekutý vitamin D3, 100 IU v 1 kapce, 59 ml

NOW Tekutý vitamin D3 přináší klíčový vitamin v dobře vstřebatelné tekuté formě. Lidský organismus vitamin D přirozeně získává jak ze stravy, tak pokožky, kde je produkován, pokud je vystavena ultrafialovému slunečnímu záření. Standardní jídelníček však příliš vysoký příjem vitaminu D nezajišťuje a zvlášť v zimních měsících (nebo i v letních v případě pravidelného používání opalovacích krémů) tak může tělo pociťovat nedostatek tohoto vitamínu. Zde mohou přijít vhod kvalitní doplňky stravy. Důležitost vitaminu D ukazuje mimo jiné fakt, že je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů.

Skladem
229 Kč

Tekutý vitamin D3, 100 IU v každé kapce, 59 ml
Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA
Doplněk stravy

- Dobře vstřebatelná tekutá forma
- Udržuje zdravé kosti a zuby
- Vyrobeno v GMP kvalitě (správná výrobní praxe) 

Doporučené užití a dávkování
Před užitím dobře protřepte. Dospělí užívají 4 až 10 kapek denně, děti 4 kapky denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívejte samotné, nebo přidejte do svého oblíbeného nápoje. Pokud se dávkovač dotkne při užívání vašich rtů nebo tkáně úst, důkladně jej po užití umyjte a vysušte. Užívejte ideálně s jídlem obsahujícím tuky (vitamin D je rozpustný pouze v tucích).

Složení
Velikost dávky: 4 kapky (asi 0,112 ml)
Balení obsahuje přibližně 527 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Vitamin D3 (jako cholekalciferol, z lanolinu) 10 μg
(400 IU)
200%
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky
MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) olej pocházející z kokosového/palmojádrového oleje.
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Pouze pro dospělé. Dětem mladším 4 let podávejte pouze na základě instrukcí pediatra.
Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.
Odložte a nadále neužívejte, pokud produkt změní barvu, stane se kalným nebo se na povrchu kapaliny objeví nečistoty. Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

 

Trvanlivost:  04/2024