Máte-li zájem o množstevní slevy pokračujte >> ZDE
Neohodnoceno

NOW Foods EAA Amino-9 Essentials Powder, 330 g

Popis


Čisté aminokyseliny
9 základních aminokyselin
Stavební kameny bílkovin
Bez steroidů
Kosher
Bez GMO
Doplněk stravy
Zajištěná kvalita GMP


Aminokyseliny jsou podjednotky, ze kterých se skládají bílkoviny. Jsou nezbytné pro funkci všech buněk, pro obnovu tkání a pro tvorbu enzymů a neurotransmiterů. Tělo využívá ke stavbě bílkovin 20 aminokyselin, ale devět "esenciálních aminokyselin" si lidské tělo nedokáže vytvořit samo a musí je dodávat stravou, aby bylo dosaženo správné syntézy bílkovin a udrženo celkové zdraví. Lidé s omezenou stravou nebo špatným trávením nemusí ze stravy získat dostatek esenciálních aminokyselin. Na rozdíl od proteinů nebo aminokyselin vázaných na peptidy obsahuje NOW® Sports Amino-9 Essentials™ všech 9 esenciálních aminokyselin ve vynikající volné formě a v poměru doporučeném Národní akademií věd pro optimalizaci syntézy bílkovin a obnovu tkání u dospělých od 18 let.

Skladem
Značka: NOW Foods
999 Kč
NOW Foods EAA  Amino-9 Essentials Powder, 330 g
Novinka

Doporučené použití
Jednou denně smíchejte cca 2 čajové lžičky s 30ml džusu nebo oblíbeného nápoje. Užívání s džusem nebo jiným nápojem se doporučuje kvůli hořké chuti volných aminokyselin.

Další složky
Žádné.

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů a ořechů. Vyrobeno v zařízení s dodržováním SVP, které zpracovává i další složky obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Tento výrobek se prodává na hmotnost, nikoli na objem.

Po otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Pouze pro dospělé. V případě těhotenství/kojení, užívání léků nebo zdravotního stavu [např. poruchy jater nebo fenylketonurie (PKU)] se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto výrobku se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Zpět do obchodu